Gorilí trička v prodeji

Gorilí trička v prodeji

Dnes jsme spustili eshop s nabídkou gorilích triček, o která jste nás opakovaně žádali. Nabízíme několik motivů, barev i velikostí. Věříme, že si vyberete. Doporučujeme jako pěkný vánoční dárek. Také nákupem triček přispějete k záchraně horských goril.

Go za Gorilou - FINÁLE

Go za Gorilou - FINÁLE

Již známe patnáct finalistů letošního ročníku soutěže Go za Gorilou. Mezi nimi se rozhodne, kdo pojede do Ugandy a na vlastní oči uvidí horské gorily. Spolu s vítězem pojede také jeden z letošních patronů soutěže - Kamil Střihavka, Alexej Pyško, Standa Rubáš, Erika Stárková a skupina Sto zvířat. Rozhodnout můžete i vy prostřednictvím hlasování na webu, facebooku nebo nákupů kávy a čokolády na našem eshopu.

Gorila řádí na Andělu

Gorila řádí na Andělu

Kávu a čokoládu Mountain Gorilla můžete od soboty 30. listopadu nakoupit také na vánočních trzích na pražském Andělu :-) Těšíme se na Vaši návštěvu.

NOVINKA - Dárková krabička káva a hrnečky

NOVINKA - Dárková krabička káva a hrnečky

Vánoční dárková krabička Pij kávu, zachraň gorilu! obsahuje 250 g prvotřídní kávy Mount Elgon - Africká královna (100% arabica z ugandského sopečného pohoří) a dva kávové hrnky Mountain Gorilla Coffee s podšálky. Zakoupením této dárkové krabičky podpoříte záchranu horských goril v Africe.

Pomozme společně udělat gorilám hezké Vánoce

Pomozme společně udělat gorilám hezké Vánoce

Značka Mountain Gorilla Coffee každoročně finančně podporuje organizaci Gorilla Doctors, která se v Ugandě stará o poslední horské gorily. Posíláme jim procento z ročního obratu. Čím více kávy a čokolády tedy nakoupíte, tím více my gorilám věnujeme. V letech 2017–18 jsme takto společně na záchranu horských goril darovali téměř 10 milionů ugandských šilinků (okolo 60 tisíc korun). Pojďme i letos udělat společně gorilám pomyslné hezké Vánoce :-)

GO za GORILOU - soutěž 2019

GO za GORILOU - soutěž 2019

Pokud vám není lhostejný osud posledních žijících horských goril na území východní Afriky, máte možnost přispět k jejich záchraně. Současně také jedinečnou příležitost zaletět se na tato nádherná zvířata podívat do jednoho z posledních míst jejich výskytu – parku Bwindi v africké Ugandě. Je tu druhý ročník soutěže GO za GORILOU.

Gorilla k vám přijede na Rohlíku!

Gorilla k vám přijede na Rohlíku!

Pokud vám nečekaně dojde zásoba gorilí kávy, můžete si ji do dvou hodin zase vychutnávat. On line supermarket Rohlík vzal do své nabídky naše tři základní kávy Mount Elgon - Africká královna, Kapchorwa a Bududa.

Gorila jezdila po Hradech

Gorila jezdila po Hradech

Gorila se opět vydala velké letní putování po festivalech Hrady CZ. Gorilí kávu jste mohli během celého léta ochutnat vždy v pátek a sobotu na těchto památkách.

TOČNÍK – ŽEBRÁK 12. – 13. 7. 2019
KUNĚTICKÁ HORA 19. – 20. 7. 2019
ŠVIHOV 26. – 27. 7. 2019
ROŽMBERK NAD VLTAVOU 2. – 3. 8. 2019
VEVEŘÍ 9. - 10. 8. 2019
HRADEC NAD MORAVICÍ 16. – 17. 8. 2019
BOUZOV 23. – 24. 8. 2019
BEZDĚZ 30. - 31. 8. 2019


Film Go za Gorilou na televizi Prima ZOOM

Film Go za Gorilou na televizi Prima ZOOM

Premiéra dokumentu Jarmily Štukové a Jana Gregora Go za Gorilou o naší ugandské expedici proběhla v sobotu 18. 5. ve 20,00 hodin na TV kanálu Prima ZOOM.