Gorilla k vám přijede na Rohlíku!

Gorilla k vám přijede na Rohlíku!

Pokud vám nečekaně dojde zásoba gorilí kávy, můžete si ji do dvou hodin zase vychutnávat. On line supermarket Rohlík vzal do své nabídky naše tři základní kávy Mount Elgon - Africká královna, Kapchorwa a Bududa.

Gorilla pluje na iQportu

Gorilla pluje na iQportu

iQport je zábavným místem, kde v bezpečí lodi zakotvené v Praze na Náplavce pod Vyšehradem absolvujete plavbu v moři informací z nejrůznějších vědních oborů. Součástí iQportu je také PrimaZOOM kino, kde můžete v současné době exkluzivně zhlédnout jedinečný dokument „Go za Gorilou“.

GO za GORILOU - soutěž 2019

GO za GORILOU - soutěž 2019

Pokud vám není lhostejný osud posledních žijících horských goril na území východní Afriky, máte možnost přispět k jejich záchraně. Současně také jedinečnou příležitost zaletět se na tato nádherná zvířata podívat do jednoho z posledních míst jejich výskytu – parku Bwindi v africké Ugandě. Je tu druhý ročník soutěže GO za GORILOU.

Gorila jezdila po Hradech

Gorila jezdila po Hradech

Gorila se opět vydala velké letní putování po festivalech Hrady CZ. Gorilí kávu jste mohli během celého léta ochutnat vždy v pátek a sobotu na těchto památkách.

TOČNÍK – ŽEBRÁK 12. – 13. 7. 2019
KUNĚTICKÁ HORA 19. – 20. 7. 2019
ŠVIHOV 26. – 27. 7. 2019
ROŽMBERK NAD VLTAVOU 2. – 3. 8. 2019
VEVEŘÍ 9. - 10. 8. 2019
HRADEC NAD MORAVICÍ 16. – 17. 8. 2019
BOUZOV 23. – 24. 8. 2019
BEZDĚZ 30. - 31. 8. 2019


Film Go za Gorilou na televizi Prima ZOOM

Film Go za Gorilou na televizi Prima ZOOM

Premiéra dokumentu Jarmily Štukové a Jana Gregora Go za Gorilou o naší ugandské expedici proběhla v sobotu 18. 5. ve 20,00 hodin na TV kanálu Prima ZOOM.

Otevřeli jsme dětský koutek na popáleninové klinice

Otevřeli jsme dětský koutek na popáleninové klinice

Ve čtvrtek 2. května jsme společně s Kamilem Střihavkou, přednostou kliniky Robertem Zajíčkem, architektem Filipem Kofránkem, moderátorem Primy Matějem Misařem a malým Pepíkem Zemanem slavnostně přestřihli pásku a zahájili provoz nového dětského koutku na popáleninové klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Koutek vznikl díky projektu Go za Gorilou - tedy i díky vám.

Blackback - novinka v nabídce kávy

Blackback - novinka v nabídce kávy

Máme pro vás novinku z naší poslední cesty do Afriky – směs na espresso Blackback. Ugandská káva Blackback je tvořená směsí arabiky ze sopky Mount Elgon a robusty z oblasti Kibaale.

Go za Gorilou - resumé

Go za Gorilou - resumé

Expedice Go za Gorilou do rovníkové Ugandy na horské gorily úspěšně zakončena a připravuje se dokumentární film o jejím průběhu. Díky celému projektu Go za Gorilou také vznikne nový dětský koutek na dětském oddělení Kliniky popáleninové medicíny Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.