FINÁLE Go za Gorilou - hlasuj a vyhraj!

Cestovatelská soutěž Go za Gorilou se posunula do závěrečné fáze. Od 1. do 15. prosince můžete hlasovat pro své gorilí favority, kteří postoupili z předchozích kol, nebo nově přihlásí své fotky během první poloviny prosince. Finalisté mohou vyhrát unikátní zájezd do Ugandy a současně pomáhají popáleným dětem a horským gorilám. Z každého zakoupeného produktu v rámci kampaně Go za Gorilou putuje 5 Kč organizaci Gorilla Doctors, pečující o horské gorily a 5 Kč spolku Bolíto pro popálené děti prostřednictvím komunitního projektu Prima Svět. Dejte svůj hlas a vyhrajte kávu a čokoládu Mountain Gorila! 

Jak nyní postupovat?
Vše začíná od nuly, na předchozí hlasy se nebere zřetel. Jak můžete hlasovat?

1)     Facebook - dejte lajk příslušné fotce na facebooku Mountain Gorilla (počítají se jen lajky od lidí z EU, kteří současně olajkují FB profil Mountain Gorilla.cz)

2)     Web - dejte hlas příslušné fotce na www.gozagorilou.cz (každý může hlasovat jen jednou, jsou nastavená různá technická omezení, která brání opakovanému hlasování - nejedná se o soutěž v klikání, ale o objektivní zhodnocení fotografií)

3)     E-shopnakupte na našem e-shopu jakékoliv produkty Mountain Gorilla a za každých 20 Kč nákupu můžete přidat 1 hlas navíc ve prospěch svého favorita (do nákupního formuláře připíšete do „poznámky k objednávce“ jméno a příjmení soutěžícího, kterého preferujete; započítávají se jen objednávky zrealizované a zaplacené v období 1. – 15. 12. 2018)

Hlasy z webu, e-shopu a lajky z facebooku se sčítají dohromady. Vyhraje a do Ugandy pojede ten účastník soutěže, který bude mít v sobotu 15. 12. 2018 ve 22,00 hodin nejvíce hlasů (bodů). Vítěze vyhlásíme v pondělí 17. prosince dopoledne.

 

Tři hlasující s největším objemem nákupů vyhrají dárkový vánoční balíček s kávou a čokoládou v hodnotě 500 Kč.

Bonusové hlasy (body) z e-shopu
jméno počet hlasů
Adéla Stiborová 210
Anna Stryková 75
Denisa Kopecká 0
Hana Vrbíková 72
Josef Gorila Král 575
Kristýna Fišerová 0
Kristýna Rygolova 53
Lucie Štěpničková 116
Marina Vančatová

105

Markéta Železná 67
Milan Suchý 229
Natálie Koutenská 0
Petr Koutenský 0

 

Poznámka: Tyto hlasy se nenačítají automaticky, ale připisujeme je manuálně vždy po určitém časovém období. Vaše hlasy se tedy v tabulce neprojeví online ihned po provedení nákupu. Děkujeme za pochopení.

 

Kdy se poletí a s kým?
Odlet do Ugandy je naplánovaný na 19. ledna a návrat 26. ledna 2019. Výherce se současně se stane i spolutvůrcem filmu o horských gorilách a cestě za nimi vysílaném na dokumentárním TV kanálu Prima ZOOM. Výpravy do Ugandy za gorilami se zúčastní také zpěvák Kamil Střihavka, který je patronem značky Mountain Gorilla, a jedno dítě, které v minulosti utrpělo popáleninový úraz a úspěšně se léčilo na Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Novou posilou naší výpravy je nejslavnější český ošetřovatel goril - "gorilí táta" Marek Ždánský!
 

Chcete se ještě přihlásit?
Stále je to možné. Stačí zakoupit jakýkoliv produkt Mountain Gorilla (káva nebo čokoláda), vyfotit se s ním v zajímavém prostředí nebo humorné situaci a tuto fotografii přihlásit do soutěže na mailové adrese foto@gozagorilou.cz i s vašimi kontaktními údaji (jméno, příjmení, mailová adresa, mobilní telefon). My ji umístíme do galerie na webu a FB profilu i se jménem autora.

Upozornění pro účastníky
Upozorňujeme všechny finalisty, že Uganda je rovníková africká země, kde Evropanům hrozí řada tropických chorob a před cestou je nutné absolvovat alespoň základní škálu očkování, bez kterého není možné a bezpečné tuto zemi navštívit. Očkování proti žluté zimnici je povinné. Současně upozorňujeme, že výstup do oblasti výskytu horských goril je fyzicky náročný a může zahrnovat i několikahodinové stoupání pěšky v obtížném terénu horského pralesa. Pokud vám toto zdravotní stav, alergie, fyzická kondice apod. neumožňuje, doporučujeme finálovou účast zvážit. V neposlední řadě je třeba překontrolovat platnost cestovního pasu. Ke vstupu do Ugandy je třeba vízum, které nelze získat, pokud má váš cestovní pas kratší platnost než jeden rok od vstupu na ugandské území.

 

Bolíto je nezisková organizace při Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, jejímž cílem je pomáhat dětem s popáleninami překonávat jejich těžký životní úděl. Popáleniny patří k nejtragičtějším a nejtěžším úrazům v každém věku, u dětí ale téměř vždy znamenají bezprostřední ohrožení života.

Gorilla Doctors je mezinárodně uznávaná nezisková organizace, která působí hlavně na území Ugandy, Rwandy a Konga. Zaměstnává desítky veterinářů z celého světa, kteří osobně dohlížejí na zdraví a bezpečí vzácných horských goril přímo v náročném terénu afrického deštného pralesa. Věnuje se také výzkumu, osvětě a spolupráci v oblasti ochrany zvířat a rozvoje ekologického zemědělství v Africe.

 

Prima SVĚT je nový komunitní projekt televize Prima, jehož cílem je pomáhat místním komunitám zatraktivňovat veřejná místa a vytvářet z nich příjemný prostor pro společné setkávání v duchu filozofie „Je Prima být spolu“.

GDPR

V návaznosti na obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a v souladu s platnou legislativou vás informujeme, že v rámci soutěže může dojít ke zpracování vašich osobních údajů nebo osobních údajů osob zobrazených na fotografii, kterou zašlete do soutěže. M. G. C. Trade, s. r. o. jako pořadatel soutěže a správce osobních údajů zpracovává tyto údaje pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem vyhodnocení soutěže a umístění fotografií do galerie, která je dostupná na webových stránkách a FB profilu. Pokud byste se domnívali, že vaše osobní údaje zpracováváme neoprávněně nebo v rozsahu větším než nutném k výše uvedeným účelům, neváhejte se na nás kdykoli obrátit na mailu obchod@mountain-gorilla.cz.