Kup kafe, vyhraj gorilu - SOUTĚŽ

Pokud vám není lhostejný osud posledních žijících horských goril na území východní Afriky, máte možnost přispět na jejich záchranu. Současně také jedinečnou příležitost zaletět se na tato nádherná zvířata podívat do jednoho z posledních míst jejich výskytu – parku Bwindi v africké Ugandě.

Co pro to udělat? Stačí kdykoliv od léta až do 15. prosince zakoupit jakýkoliv produkt Mountain Gorilla (káva nebo čokoláda), vyfotit se s ním v zajímavém prostředí nebo humorné situaci a tuto fotografii přihlásit do soutěže na mailové adrese foto@gozagorilou.cz i s vašimi kontaktními údaji (jméno, příjmení, mailová adresa, mobilní telefon). My ji umístíme do galerie na webu a FB profilu i se jménem autora.

 

 

Posuzovat atraktivitu fotografií budou fanoušci gorilí kávy a čokolády prostřednictvím hlasování jak na webu tak i prostřednictvím lajků na facebooku. Hlasující má k dispozici jeden hlas na webu a jeden na FB měsíčně pro každého soutěžícího v každém měsíci. Nejedná se o soutěž v klikání, ale o objektivní zhodnocení fotografií. Hlasy z webu i FB lajky se sčítají dohromady.  Pořadatel může před započetím závěrečného kola v prosinci  zařadit pro finalisty speciální disciplíny dle svého uvážení.

Autoři tří nejúspěšnější fotek vyhrají každý měsíc zboží od značky Mountain Gorilla v hodnotě 1.000 Kč a postoupí do finálového kola. Pokud nepostoupíte v příslušném měsíci, nevadí. Můžete přihlásit novou fotku o měsíc později. Ve finálovém kole se pak těsně před Vánoci rozhodne o výherci lednové týdenní cesty za gorilami do Ugandy. Odlet bude okolo 20. ledna.

Současně se stanete i spolutvůrcem filmu o horských gorilách a cestě za nimi vysílaném na dokumentárním TV kanálu Prima ZOOM. Současně s vámi poletí do Ugandy za gorilami také zpěvák Kamil Střihavka, který je patronem značky Mountain Gorilla, a jedno dítě, které v minulosti utrpělo popáleninový úraz a úspěšně se léčilo na Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Z každého zakoupeného produktu v rámci kampaně Go za Gorilou putuje 5 Kč organizaci Gorilla Doctors, pečující o horské gorily a 5 Kč spolku Bolíto pro popálené děti prostřednictvím komunitního projektu Prima Svět.

Upozorňujeme všechny potenciální soutěžící, že Uganda je rovníková africká země, kde Evropanům hrozí řada tropických chorob a před cestou je nutné absolvovat alespoň základní škálu očkování, bez kterého není možné a bezpečné tuto zemi navštívit. Pokud vám zdravotní stav, alergie apod. neumožňuje nechat se naočkovat, do soutěže se, prosíme, nehlaste.

 

Bolíto je nezisková organizace při Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, jejímž cílem je pomáhat dětem s popáleninami překonávat jejich těžký životní úděl. Popáleniny patří k nejtragičtějším a nejtěžším úrazům v každém věku, u dětí ale téměř vždy znamenají bezprostřední ohrožení života.

Gorilla Doctors je mezinárodně uznávaná nezisková organizace, která působí hlavně na území Ugandy, Rwandy a Konga. Zaměstnává desítky veterinářů z celého světa, kteří osobně dohlížejí na zdraví a bezpečí vzácných horských goril přímo v náročném terénu afrického deštného pralesa. Věnuje se také výzkumu, osvětě a spolupráci v oblasti ochrany zvířat a rozvoje ekologického zemědělství v Africe.

 

GDPR

V návaznosti na obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a v souladu s platnou legislativou vás informujeme, že v rámci soutěže může dojít ke zpracování vašich osobních údajů nebo osobních údajů osob zobrazených na fotografii, kterou zašlete do soutěže. M. G. C. Trade, s. r. o. jako pořadatel soutěže a správce osobních údajů zpracovává tyto údaje pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem vyhodnocení soutěže a umístění fotografií do galerie, která je dostupná na webových stránkách a FB profilu. Pokud byste se domnívali, že vaše osobní údaje zpracováváme neoprávněně nebo v rozsahu větším než nutném k výše uvedeným účelům, neváhejte se na nás kdykoli obrátit na mailu obchod@mountain-gorilla.cz.