Go za Gorilou - Kup kávu, vyhraj gorilu!
Vyfoť se s Gorilou a získej jednu z třiceti cen 

Chcete vyjet na jaře příštího roku s Mountain Gorilla Coffee do Ugandy a na vlastní oči vidět poslední horské gorily v africké divočině? Nebo vyhrát jednu z dalších třiceti cen od značky Mountain Gorilla Coffee? Vyfoťte se s gorilou a zapojte se do pátého ročníku projektu Go za Gorilou! Současně pomůžete horským gorilám i popáleným dětem. Patronem letošního ročníku je zpěvák TOMÁŠ KLUS. Do Ugandy s námi opět pojede expert a „gorilí táta“ Mára Ždánský.

Pokud vám není lhostejný osud posledních žijících horských goril na území východní Afriky, máte možnost přispět k jejich záchraně. A také jedinečnou příležitost zaletět se na tato nádherná zvířata podívat do jednoho z posledních míst jejich výskytu – parku Bwindi v africké Ugandě.

Co pro to udělat?

Stačí kdykoliv do 20. prosince zakoupit jakoukoliv kávu nebo čokoládu značky Mountain Gorilla, vyfotit se s ní v zajímavém prostředí nebo vtipné situaci a tuto fotografii přihlásit přes mail foto@gozagorilou.cz do soutěže na stránce www.gozagorilou.cz (v přihlášce uveďte i svůj mobilní telefon).Autor nejúspěšnější fotky
, která získá nejvíce hlasů našich fanoušků, vyhraje cestu za horskými gorilami do Ugandy. Ta proběhne příští rok na jaře. Ostatní účastníci soutěže vyhrají jednu z dalších třiceti cen od značky Mountain Gorilla Coffee. Z každého zakoupeného produktu v průběhu kampaně Go za Gorilou putuje 5 Kč organizaci Gorilla Doctors, pečující o horské gorily a 5 Kč spolku Bolíto, který pomáhá popáleným dětem k návratu do života.

 

Jak se hlasuje?

Posuzovat atraktivitu fotografií mohou fanoušci gorilí kávy čokolády prostřednictvím hlasování jak na webu tak i prostřednictvím hlasů na facebooku, instagramu a nákupy na eshopu. Hlasující má k dispozici jeden hlas na webu, jeden na FB a jeden na INST pro každého soutěžícího, nákupy nejsou nijak omezené. Hlasy z webu i FB a INST a body z nákupů se sčítají dohromady.

 

1) Facebook k příslušné favorizované fotce na facebooku Mountain Gorilla napište do komentářů Go za Gorilou! (Počítají se hlasy od lidí z EU, kteří současně fandí stránce Mountain Gorilla Coffee – počet komentářů a počet lajků tedy v ideálním případě musí být stejný, resp. započítává se nižší číslo.)

 

2) Instagram - k příslušné favorizované fotce na instagramu Mountain Gorilla napište do komentářů Go za Gorilou! (Počítají se hlasy od lidí z EU, kteří současně sledují profil Mountain Gorilla Coffee – počet komentářů a počet lajků tedy v ideálním případě musí být stejný, resp. započítává se nižší číslo.)

 

3) Web - dejte hlas příslušné fotce na www.gozagorilou.cz (Každý může hlasovat jen jednou. Pro ověření musí současně uvést svoji mailovou adresu. Jsou nastavená různá další technická omezení, která brání opakovanému hlasování - nejedná se o soutěž v klikání, ale o objektivní zhodnocení fotografií)

 

4) E-shop – nakupte na našem e-shopu jakékoliv produkty Mountain Gorilla a za každých 50 Kč nákupu můžete přidat 1 hlas navíc ve prospěch svého favorita (na závěr nákupu v "souhrnu objednávky" označíte v dolní části formuláře soutěžícího, kterému chcete své body věnovat; započítávají se jen objednávky zrealizované a zaplacené do 20. 12. 2022). 
Proto doporučujeme využívat poslední týden před koncem soutěže online platby kartou nikoliv dobírku a platbu na fakturu.

 

Pořadatel může v případě podezření na manipulaci s hlasováním (zapojení hlasovacích robotů, nákup lajků apod.) odebrat resp. nezapočítat příslušný počet bodů, soutěžní fotografii zcela vyloučit, případně stanovit dodatečná kritéria. Soutěže se nemohou zúčastnit vítězové předchozích ročníků. Soutěžící musí být nejpozději v den ukončení soutěže (tj. 20. 12. 2022) plnoletý (tj. dovršit 18 let věku).

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme všechny potenciální soutěžící, že Uganda je rovníková africká země, kde Evropanům hrozí řada tropických chorob a před cestou je nutné absolvovat alespoň základní škálu očkování, bez kterých není možné a bezpečné tuto zemi navštívit. Pokud vám zdravotní stav, alergie apod. neumožňuje nechat se naočkovat, do soutěže se, prosíme, nehlaste. Rovněž upozorňujeme, že v čase předpokládané cesty (jaro 2022) bude nutné respektovat platná protipandemická opatření leteckých společností a cílové i tranzitních zemí, pokud budou v platnosti. 

GDPR

V návaznosti na obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a v souladu s platnou legislativou vás informujeme, že v rámci soutěže může dojít ke zpracování vašich osobních údajů nebo osobních údajů osob zobrazených na fotografii, kterou zašlete do soutěže. M. G. C. Trade, s. r. o. jako pořadatel soutěže a správce osobních údajů zpracovává tyto údaje pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem vyhodnocení soutěže a umístění fotografií do galerie, která je dostupná na webových stránkách a FB profilu. Pokud byste se domnívali, že vaše osobní údaje zpracováváme neoprávněně nebo v rozsahu větším než nutném k výše uvedeným účelům, neváhejte se na nás kdykoli obrátit na mailu obchod@mountain-gorilla.cz.

 

 

Petra Bílková - výherkyně ročníku 2021

Martin Vojáček - výherce ročníku 2020

Lukáš Baránek - výherce ročníku 2019

Milan Suchý - výherce ročníku 2018