Štíhlá a sexy -  MGC zelená káva 250 g
1 zelené bobule káva nevyloupaná detail gorila Stihla a sexy

Štíhlá a sexy

MGC zelená káva

Uganda 250 g

Štíhlá a sexy -  MGC zelená káva 250 g
SílaSílaSílaSílaSílaSíla
Stupeň praženíStupeň praženíStupeň praženíStupeň praženíStupeň praženíStupeň pražení
AromaAroma Aroma Aroma Aroma Aroma
AciditaAcidita Acidita Acidita Acidita Acidita

Koupit:
Cena s DPH: 180 Kč
Kategorie: ZELENÁ KÁVA
Kód: 8594188350245

MGC zelená káva je ideálním přírodním prostředkem napomáhajícím k redukci nadbytečných kilogramů. Nejdůležitější látkou v zelené kávě je kyselina chlorogenová, která se pražením ničí. Tato látka zabraňuje ukládání cukru z potravy a jeho přeměny na tuk. Zelená káva je také antioxidant, působí i antibakteriálně. Zamezuje kornatění tepen a chrání kardiovaskulární systém. Naše 100% arabika má vysoký podíl kyseliny chlorogenové a nižší obsah kofeinu. MGC zelená káva pochází z ekologicky čisté oblasti Ugandy z výšky 2000 metrů. Při jejím pěstování nejsou použity pesticidy ani umělá hnojiva. Vezměte si jejím prostřednictvím energii a eleganci tropických deštných pralesů, kterou jsme pro vás z tajemné Ugandy přivezli.

Příprava:

Zelenou kávu dodáváme výhradně zrnkovou (nemletou), abychom vám dali jistotu stoprocentní zelené kávy bez vámi nechtěných příměsí. Zelenou kávu je třeba před použitím důkladně propláchnout teplou vodou a na pět až deset minut namočit ve vlažné vodě. Následně kávu umelete ve výkonějším elektrickém mlýnku (nedoporučujeme manuální mlýnek ani automatický přístroj; rozhodně nedávejte do automatického presovače). Zrnka jsou totiž velmi tvrdá. Dávkování je stejné jako u kávy pražené. Poté ji zalejete vodou na 95 stupňů a necháte 10 minut vylouhovat. Pít můžete teplou i s dochucovadly nebo ledem. Má žlutozelenou barvu a voní mákem. Vždy si připravte pouze dávku, kterou spotřebujete. Mletá zelená káva je náchylná k plesnivění. V podobě zrnek vám vydrží i déle než rok. Zelenou kávu lze také doma upražit.

Varování:

Na trhu se objevují přípravky, které používají název "zelená káva". Většinou se prodávají ve formě tablet a se skutečnou zelenou kávou mají pramálo společného.